27 sierpnia, 2015

Arial Lasair-,Fia: Inny Świat'

TYTUŁ:  Fia: Inny Świat
AUTOR:  Arial Lasair
LICZBA STRON: 160Czy kiedy kolwiek zastanawialiście się czy po za naszym światem istnieje jakiś inny? Jakaś równoległa rzeczywistość w której żyją rozumne istoty podobne do nas, ludzi?
Fia Shantelle nie musi się nad tym zastanawiać, ona wie że taki świat istnieje. Fia nie jest zwykłą dziewczyną, nie jest też człowiekiem. Choć żyje na Ziemi wraz z jej bratem, nieziemsko przystojnym Leithem, dziewczyna nie jest taka jak wszyscy. Jest piękna, mądra i uparta. 
Dziewczyna chodzi do szkoły jak każda nastolatka, i to właśnie tam poznaje chłopaka, który okaże się jej przeznaczeniem, częścią legendy z innego świata w, którą i Fia jest uwikłana. Logan, jest chłopakiem zza Bramy. Ma mroczną przeszłość i dręczą go wyrzuty sumienia przez to co zrobił półtorej roku wcześniej. nie powiem co zrobił. Do tego nawiedziają go nocą koszmary, które tylko Fi może powstrzymać.
Między Fią a Loganem bardzo szybko budzą sie uczucia. Fia nie wie do końca dlaczego tak mocno kocha prawie nie znajomego chłopaka. Ma pewne podejrzenia związane z legendarna królową, która spotkała uciekając z lochów Mellhidora, dzięki pomocy Siofry i Cedrica.
Opowieść jest ciekawym połączeniem fikcji z rzeczywistością. Bardzo mi się podoba, bo czytając mam wrażenie, ze czytam powieść znanego pisarza. Uważam, że dziewczyna, która ją stworzyła ma szanse bardzo wiele osiągnąć, zresztą jak autorka ,Paronormalni: Przemiana'. Życzę sukcesów, opowieśc oceniam na 10 i zapraszam do czytania, lecz nie podam linka do bloga. Jeśli autorka zechce sama poda.